Açık Açık Sosyal Girişim | Kayıt Ol
Kayıt Ol

Neden Kayıt Olmalısınız?
Sosyal girişimlerin ortak prensip, kriter ve etik anlayışını ortaya koyan, ticari girişimlerden farkını öne çıkaran, henüz yeşerme aşamasında ayaklarının yere daha sağlam basmasını sağlayacak bir platformun sosyal girişimlerin hızlı, güvenli ve başarılı büyümesini sağlayacağını düşünüyoruz.

Açık Açık Sosyal Girişim’de amacımız sosyal girişimlerin ne derece ortak kriter ve prensipleri karşıladıklarını, ne derece şeffaf olduklarını ve hesap verdiklerini gösterdikleri bir platform yaratmak. Bu platformun sosyal girişimlerin kendi kendilerini değerlendirmelerine imkân tanımasını, sosyal girişimlere yönelik yatırım, kredi, hibe ve ödüllerin verilmesinde yatırımcılara ve seçici kurullara yardımcı olmasını istiyoruz.

Açık, şeffaf, hesap verebilir ve genişleyen bir destekçi grubu olan sosyal girişimlerin hepimizin dünyaya daha umutla bakmasını sağlayacağını umuyoruz.

Kayıt Süreci

Açık Açık Sosyal Girişim’e kayıt olmak yaklaşık 30 dakikalık bir işlem. Kayıt olurken kuruluş belgenizi ve en güncel kurumlar vergisi beyannamenizi veya mali müşavirden kaşeli karşılaştırmalı bilanço ve gelir tablonuzu yanınızda bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Sosyal girişiminizin Açık Açık Sosyal Girişim’de bulunması için kurum yetkilisi olarak bu formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Formda temel bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu ister şimdi, ister daha sonra tamamlayabilirsiniz.

Başvurunuz tamamlandıktan sonra bize sağladığınız bilgileri kontrol edecek, başvuru sonucunuz hakkında size en kısa sürede dönüş yapacağız.

Kullanım ve Gizlilik sözleşmelerini okudum ve onaylıyorum. Üye olduğumda acikaciksosyalgirisim.org'dan e-posta alacağımı biliyorum.